Kolorado

PL | EN
PL | EN

Filantropia

Jesteśmy dla innych...

Od lat stale pomagamy i staramy się rzetelnie wywiązywać z funkcji dobrego, społecznego sąsiada, dlatego nasza działalność dobroczynna jest tak rozległa. Wspieramy lokalnie oraz ogólnopolsko zarówno przedsiębiorstwa, fundacje jak i organizacje non-profit. Razem możemy więcej.

zdjecie kolorado 11

Sport i aktywność bardzo nam się spodobały. 26 czerwca jako Partner Strategiczny zaangażowaliśmy się w VIII Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego. Ponad 350-ciu zawodnikom zasponsorowaliśmy w pakietach startowych nasze top produkty: Aromella I Hyper Clean. W przyszłym roku będziemy również startować ekipą Kolorado.

20 sierpnia zostaliśmy zaproszeni do sponsorowania lokalnego wydarzenia sportowego – Wakacyjnego Turnieju Piłki Siatkowej w Baniosze. Impreza miała na celu propagowanie wśród lokalnej społeczności aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego. Wsparliśmy tę akcję przekazując nasze produkty do pakietów startowych oraz prezentując nasze materiały zewnętrzne – roll up i flagi podczas samego eventu.

zdjecie kolorado 10
zdjecie kolorado 5
zdjecie kolorado 9
zdjecie kolorado 7
Wieczor Marzen w ZOO 2022 propozycja wspolpracy
zdjecie kolorado 6

26 sierpnia odbył się Wieczór Marzeń w ZOO dla 350 dzieci. Jest to cykliczna impreza odbywająca się od 18 lat w naszym Warszawskim ZOO. Marka Kolorado wsparła ten szczytny cel wybierając Srebrny Pakiet Las tropikalny i dokonując wpłaty na konto Fundacji. Program “Wieczoru Marzeń” przewidywał m.in. :

Dzieci otrzymały plecaki z wyprawką szkolną tj. (kosmetyki- w tym gąbki Ocean:), zeszyty, kolorowanki, słodycze, chrupki, książki, klocki Lego, maskotki, zabawki, materiały papiernicze, kredki. Dodatkowo torby prezentowe i worki szkolne- w zależności od wieku dzieci.

Jako marka Kolorado dodatkowo przekazaliśmy gąbki do pakietów dla dzieci oraz roll up Kolorado, który był widoczny podczas całej imprezy.

Od 2016 r. jesteśmy aktywnym uczestnikiem

corocznej akcji Szlachetnej Paczki!

szlachetna paczka
szlachetna paczka 1

Od początku rosyjskiej agresji w Ukrainie angażujemy się w pomoc naszym wschodnim Sąsiadom, wśród których są również nasi Koledzy i Pracownicy.

Zapewniamy w miarę możliwości zakwaterowanie rodzinom naszych Współpracowników. Zarówno my jak i nasi pracownicy wspieramy datkami i naszymi produktami ośrodki zaangażowane w pomoc uchodźcom. Jesteśmy w stałym kontakcie z władzami gminy Góra Kalwaria, aby pomagać okolicznym organizacjom, które są zaangażowane w pomoc naszym wschodnim Sąsiadom.

pomoc ukrainie
kolorado

10% na pomoc dla Ukrainy

Dodatkowo postanowiliśmy przekazać 10% ze sprzedaży naszego kluczowego produktu, czyli odświeżacza powietrza w żelu Deo Fresh na pomoc osobom z Ukrainy przebywającym na terenie naszej gminy. Stworzyliśmy nowy wzór etykiety z informacją o pomocy i okleiliśmy nasze produkty dostępne w sieciach handlowych.

kolorado 3

Naszymi produktami wsparliśmy m.in.: