Kolorado

PL | EN
PL | EN
Zapachy

Zapachy orientalne - odświeżacze Kolorado

Aromaty wywodzące się z kultury Bliskiego Wschodu to dobry wybór dla każdego, kto preferuje oryginalną woń odświeżaczy powietrza. Zapachy orientalne są intensywne, ale ciepłe – korzenne, drzewne lub kadzidlane. Należą do nich np. aromaty wielu przypraw, piżma, ambry, drzewa sandałowego oraz kwiatów takich jak róża, ylang-ylang i jaśmin.

Orientalne aromaty Kolorado

Wysoka intensywność odświeżaczy powietrza nie przypadnie do gustu każdemu. Rozwiązaniem mogą być zapachy orientalne, których aromat jest wprawdzie intensywny, ale przy tym relaksujący i pełen ciepła. Odświeżacze powietrza o zapachach orientalnych wykazują działanie uspokajające – to właśnie dlatego są tak często stosowane w aromatoterapii. Cechuje je również wysoka skuteczność w maskowaniu i usuwaniu nieprzyjemnych zapachów.

Produkty Kolorado to starannie dobrane kompozycje orientalnych nut zapachowych. W nutach bazowych dominuje silne piżmo i wanilia, główny zapach to najczęściej wschodnie przyprawy, a w nutach głowy występują odświeżające zapachy – cytrusy i orientalne kwiaty.

Produkty Kolorado o zapachach orientalnych

Produktami o bogatych, złożonych zapachach są odświeżacze powietrza Kolorado Aroma Sticks Feel Yourself. Zostały one stworzone według praktykowanych od wieków zasad w przemyśle perfumeryjnym – poprzez kompozycję różnorodnych nut głowy, nut serca i nut bazowych. Sprawia to, że zapach jest bogaty i przyjemny. O unikalności tej serii świadczy także opakowanie, które znacząco przyciąga uwagę, a forma patyczków doskonale sprawdzi się jako ozdoba.

Odświeżacz Deo Fresh w wersji orientalnej to klasyczna forma żelu. Zapach uwalnia się sam, jednak istnieje możliwość regulowania jego intensywności poprzez teleskopowe wieczko. Warto wybrać również wygodny odświeżacz w aerozolu Deo Spray o zapachu róży i wanilii. Jego zaletą jest to, że niezwykle skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, w tym nawet zapach tytoniu. Nowością wśród produktów jest Aroma Touch. Nie tworzy on wilgotnej mgiełki, ale oparty jest na wkładach do odświeżaczy suchych, o długotrwałym działaniu. W wersji orientalnej jego zapach to bursztyn oraz korzenne przyprawy.