Kolorado

PL | EN
PL | EN
Zapachy

Zapachy świeże

Świeży zapach ma niebagatelny wpływ na samopoczucie i poziom energii – dodaje sił, poprawia humor i zachęca do działania. Najważniejszą role odgrywają tu lekkość i świeżość cytrusowych nut oraz woń kojarząca się z czystością. Wśród produktów marki Kolorado znaleźć można całą gamę odświeżających i energetycznych zapachów, które odpowiednio pobudzą do działania i zapewnią długotrwały zapach świeżości w niemal każdej przestrzeni.

Zapachy świeże

Piękny zapach w Twoim domu

W odświeżaczach Kolorado Aromella oraz Deo Fresh ukryte są cytrusowe nuty świeżej limonki i cytryny, pomarańczy i grejpfruta w połączeniu z zapachem fiołka czy bergamotki.  W tych seriach świeże, energetyczne zapachy w formie żelu zamknięte są w dekoracyjnej, kulistej formie o atrakcyjnych kolorach. Tego typu produkt nie tylko nada pomieszczeniom świeżego zapachu, ale będzie stanowił również ciekawą dekorację. Podobny efekt można uzyskać przy zastosowaniu produktów z linii Feel Yoursfelf, które zostały stworzone głównie z myślą o kobietach. Występują pod postacią patyczków, które ozdobią stolik, komodę jak również półkę w łazience. 

Świeżość toalety

Świeże zapachy doskonale sprawdzą się w toalecie. Zarówno w formie tradycyjnych kostek do WC, jak i odświeżaczy powietrza w aerozolu. Dostępne są również kostki, który zadaniem jest zabarwienie wody, jak również utrzymanie wysokiego poziomu czystości toalety.

Produkty Kolorado to szerokie spektrum zapachów. Możesz postawić na klasyczną limonkę i cytrynę, która nada świeżości w wymagającej przestrzeni, jaką jest łazienka. Ofertę docenią również osoby, które uwielbiają zapach morskiej bryzy i świeżego prania. Zapachy te można zakupić zarówno w postaci kostek, jak i w formie kulistej. Marka Kolorado oferuje również produkty przyjazne środowisku – świeży zapach w łazience można uzyskać za pomocą kostek z serii Green Line o zapachu ziołowym.