Kolorado

PL | EN
PL | EN

Zapachy

Kwiatowe

Nuty kwiatowe przywołujące zapach kwitnącej łąki na początku wiosny, który nastraja pozytywną energią na cały dzień.

Orientalne
Zapachy orientalne kojarzą się z kulturą Bliskiego Wschodu, a szczególnie z nutami piżma, wanilii, drzewa sandałowego oraz korzennych przypraw.
Owocowe
Nuty owocowe przywołują zapach lata, upalne promienie słońca delikatnie muskające skórę oraz owocowe aromaty, pełne cytrusów i słodkich sezonowych przysmaków.
Świeże

Świeże nuty zapachowe dodają energii, pobudzają do działania i pozytywnie nastrajają na cały dzień.

Drzewne
Wybierz się na spacer leśną ścieżką do magicznego świata niepowtarzalnych drzewnych zapachów. Poczujesz naturalne tony świeżo ściętych drzew, aromat kory i bogate tony korzeni.

Nakieruj kursor na wybrany zapach, aby przeczytać jego opis.

Kliknij w nazwę wybranego zapachu, aby przejść do produktów.

Przyjemny zapach w domu to gwarancja dobrego samopoczucia i komfortu mieszkańców. Producent odświeżaczy powietrza Kolorado od lat dba o najwyższą skuteczność swoich produktów przeznaczonych do sprzątania, jednocześnie zapewniając oryginalne kompozycje zapachowe, które wypełniają wnętrza i pozytywnie wpływają na samopoczucie domowników.

Odświeżacze Kolorado – ładny zapach w Twoim domu

Odświeżacze powietrza Kolorado zapewniają długotrwałe działanie, o regulowanej intensywności zapachów. Ich dekoracyjne, kolorowe opakowania doskonale komponują się w różnych przestrzeniach. W ofercie znajdują się odświeżacze powietrza w aerozolu, wkłady do automatycznych odświeżaczy, patyczki zapachowe jak i klasyczne odświeżacze w żelu - każdy może więc wybrać wersję, najbardziej odpowiadającą jego potrzebom.

Oryginalne kompozycje zapachowe

Producent odświeżaczy powietrza Kolorado oferuje produkty w różnych wariantach zapachowych: nasze linie to aromaty kwiatowe, cytrusowe, świeże, słodkie oraz owocowe. Mogą one odmienić charakter każdego wnętrza. Wonie kwiatowe i słodkie to m.in. zapach lilii, konwalii czy mieszanki z wanilią. Kompozycje z tymi składnikami będą kojarzyły się ze smacznymi deserami czy letnim ogrodem. Równie interesujące są zapachy owocowe i cytrusowe – soczyste, tropikalne mango, świeży grejpfrut czy słoneczne cytryny i pomarańcze. To propozycje dla wnętrz, w których brakuje pozytywnej energii i orzeźwienia.

Zapachy do każdego wnętrza

Dla zwolenników zapachów świeżych i łagodnych producent odświeżaczy powietrza Kolorado przygotował propozycje, takie jak woń lasu, świeżego lnu czy oceanu. Będą to doskonałe produkty szczególnie do łazienki czy pralni. Ich delikatny i przyjemny aromat stworzy we wnętrzach wrażenie harmonii i spokoju. Choć często zapomina się o tym fakcie – świeży zapach w domu ma ogromny wpływ na nastrój i energię, dlatego warto zadbać o pozytywne uczucia, które wywoła znany i lubiany zapach.