Kolorado

PL | EN
PL | EN

Produkty są dostępne w wybranych sklepach

Produkty Kolorado – gdzie kupić?

Jako marka Kolorado staramy się, aby nasze produkty były dostępne w całej Polsce. Znajdziesz je zarówno w supermarketach wielkopowierzchniowych znajdujących się w galeriach handlowych, jak i w sklepach o mniejszej powierzchni.

Produkty Kolorado – dostępne w całej Polsce

Dokładamy wszelkich starań, aby z oferowanych przez nas rozwiązań mogli skorzystać mieszkańcy całego kraju. Nasze produkty znajdziesz w mniejszych i większych miejscowościach. Uważamy, że odpowiednia pielęgnacja każdej przestrzeni stanowi absolutną podstawę do tego, aby móc przebywać w niej w sposób komfortowy. Dlatego nasze akcesoria możesz kupić zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Kostki toaletowe, zmywaki, ścierki, czy też mopy, możesz nabyć w niedalekiej odległości od domu, niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania.

Szeroka gama partnerów

Współpracujemy z szeroką gamą partnerów, aby móc zapewnić Klientom stały dostęp do naszego asortymentu. Naszymi partnerami są między innymi sieci sklepów, takich jak Auchan, Dino, Delikatesy Centrum, Biedronka oraz Makro. Wybraliśmy sklepy, które z powodzeniem można znaleźć w większości polskich miast. Pamiętaj jednak, że dostępność poszczególnych produktów może się różnić, w zależności od konkretnego sklepu.

Zamów produkty Kolorado drogą internetową

Wielu naszych partnerów oferuje możliwość zrealizowania kompleksowych i szybkich zakupów on-line. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w akcesoria Kolorado zawsze wtedy, gdy stają się one dla Ciebie niezbędne – bez wychodzenia z domu. Możliwości dostawy, oferowanej przez naszych partnerów, obejmują miasta niemal w każdym regionie Polski. Dodaj nasze produkty do wirtualnego koszyka, a kurier dostarczy je pod wskazany przez Ciebie adres, najczęściej już w ciągu kilku dni roboczych.

Ogólnodostępność naszych produktów z pewnością pozwoli Ci na zadbanie o czystość domu, mieszkania lub biura w najlepszy możliwy sposób!